Kredīts lietotas mašīnas iegādei

Jūs izvēlējāties patēriņa kredītu lietotas mašīnas iegādei. Jūs izdarījāt pareizo izvēli, jo procentu likmes šim kredītu veidam ir zemas.

Kāpēc izvēlēties patēriņa kredītu lietotas mašīnas iegādei

Kredīts auto

 • Pieteikties kredītam iespējams no jebkuras vietas Latvijā.
 • Pieteikšanās process internetā ir vienkāršs un ērts.
 • Jums nav jāveic pirmā iemaksa.
 • Jūs kļūstat par 100% mašīnas īpašnieku.
 • Jūsu kredīta summa var kalpot, kā 100% finansējums mašīnas iegādei.
 • Kredīta atmaksa notiek atbilstoši līguma grafikam
 • Pirmstermiņa kredīta atmaksa bez soda procentiem

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Kredīts auto

Lai saņemtu kredītu, Jums:

 • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem
 • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
 • nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām
 • ir nepieciešami regulāri ienākumi

Kredīts jaunas, mazlietotas vai lietotas mašīnas iegādei tiek izsniegts no 18 gadiem, bet biežāk no 19 un 20 gadu vecuma. Lai saņemtu kredītu, Jums nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības. Tas nozīmē, ka kredītu mašīnas iegādei var saņemt ar labu kredītvēsturi. Aizdevēji pieprasa darba vietu regulārus ienākumus, kas dod iespēju veikt ikmēneša maksājumu un atmaksāt kredītu bez kavēšanās.

Kredīts bez ķīlas

Labākā lieta par patēriņa kredītiem bez ķīlas ir tas, ka Jūs nepakļaujat sevi tik lielam riskam zaudēt savu īpašumu. Parasti kredīts pret ķīlu ietver risku, ka aizņēmējs var zaudēt savu īpašumu kredīta neatmaksāšanas gadījumā jau pēc dažiem kavētiem maksājumiem. Tā kā patēriņa kredītam bez ķīlas nav nodrošinājuma, nav tik liela riska zaudēt savu īpašumu. Tādējādi šis kredīts sniedz aizdevējam nepieciešamo naudu un attur viņu no lieka riska.

Elastīgums attiecībā uz izmantošanu

rc

Otrā labākā lieta par patēriņa kredītu bez ķīlas ir tā elastīgums attiecībā uz izmantošanu. Gandrīz visas lielākās personiskās vajadzības var tikt atrisinātas ar šī kredīta palīdzību. Aizņēmējam ir iespēja iegādāties automašīnu, doties atvaļinājumā, remontēt mājokli un samaksāt mācību maksājumus, segt dažādus izdevumus vai izdarīt izdevīgu un pārdomātu pirkumu, patēriņa kredīts var segt gandrīz visu izdevumus. Šis kredīts nav ieteicams, lai segtu citas parādsaistības un veiktu neapdomātus pirkumus.

Vēl viena laba lieta par šiem kredītiem ir to ātrā apstrāde. Nav jāveic ķīlas novērtējums un citu papildus dokumentu aizpildīšana. Tas ietaupa daudz laika un paātrina naudas izsniegšanas procesu. Tādā veidā, patēriņa kredīts kļūst par ļoti izdevīgu veidu, kā atrisināt dažādas personiskās vajadzības un segt steidzamus izdevumus. Lai saņemtu patēriņa kredītu mašīnas iegādei maksimāli ātri un ērti, piesakieties internetā jau tūlīt!